Darmowe ogłoszenia ofert pracy

Darmowe ogłoszenia ofert pracy

Dla domu

Dla domu

Dla Dzieci

Dla Dzieci

Elektronika

Elektronika

Komputery |Gry Laptopy

Komputery |Gry Laptopy

Motoryzacja

Motoryzacja

Muzyka/Edukacja

Muzyka/Edukacja

Nieruchomości

Nieruchomości

Oddam/Zamienie

Oddam/Zamienie

Ogłoszenia Odzież

Ogłoszenia Odzież

Palety Amazon/Box

Palety Amazon/Box

Rolnictwo

Rolnictwo

Sportowe

Sportowe

Telefony i akcesoria

Telefony i akcesoria

Usługi i Firmy

Usługi i Firmy

Gotowy model firmy usługowej z kilkuletnim doświadczeniem 2020-12-29
500000
Telefon: 606911493

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę na Katamaran Holiday Boat.

Nasz pomysł na biznes to profesjonalny i sprawdzony system działalności komercyjnej, gotowy model organizacji firmy turystycznej z kilkuletnim doświadczeniem oraz 100% pewna inwestycja, która zwróci się praktycznie po roku swojej działalności (przy minimalnej ładowności 23 osób w ciągu roku zarabia minimum 80.000 EURO). Zapewniamy wszelką dokumentację dopuszczającą statek do pracy, profesjonalnie przygotowane materiały promocyjne oraz systemy współpracy z firmami zewnętrznymi.

Nasze katamarany to statki pasażerskie mogące pracować nawet 24h/dobę. Dzięki profesjonalnemu systemowi grzewczemu gotowe do pracy całorocznej. Każdy z nich wyposażony jest w ekskluzywną toaletę, funkcjonalny mini bar oraz klimatyzację. Nasze statki w pełni przystosowane są dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim (statek przeznaczony dla 100 pasażerów również w windę na pokład słoneczny). Stawiając na ekologię proponujemy nowoczesne rozwiązania - napęd elektryczny z instalacją solarną bądź najbardziej innowacyjny, napęd wodorowy!

Dla pełnego wykorzystania, w ciągu dnia katamaran funkcjonuje jako statek pasażerski na trasach widokowych oferując ekskluzywne zwiedzanie, a wieczorem i w nocy jako klub nocny czy dyskoteka. W ofercie także czarter jednostki pod organizację spersonalizowanych wydarzeń – imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych czy towarzyskich, integracji firmowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich, uroczystych kolacji, szkoleń, pokazów, komunii czy kameralnych wesel. Każda współpraca z firmami cateringowymi, organizatorami turystycznymi czy innymi zewnętrznymi usługodawcami wspomagającymi wszelkie realizacje generuje dodatkowe zyski.

Wartość inwestycji zależna od wybranego modelu (ceny od 500.000 zł brutto). Warto szczegółowo przyjrzeć się wszelkim dostępnym dotacjom z Funduszu Żeglugi Śródlądowej, Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Kredytom na innowacje z premią technologiczną czy też aktualnym funduszom lokalnym, finansowaniu przez Włodarzy miejskich, sponsorów, inwestorów. Możliwy leasing.

Dla przybliżenia naszych standardów, uzyskania specyfikacji technicznej z cennikiem wszystkich naszych modeli oraz gotowych biznes planów przygotowanych dla już funkcjonujących firm, gorąco zachęcamy do kontaktu!

Ocena: 0
Wyświetleń: 810 Dodał(a): Holiday Boat
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
Aby wysłać widomość zaloguj się
Komentarze

Portal ogłoszeń