Darmowe ogłoszenia ofert pracy

Dla domu

Dla domu

Dla Dzieci

Dla Dzieci

Elektronika

Elektronika

Komputery |Gry Laptopy

Motoryzacja

Motoryzacja

Muzyka/Edukacja

Nieruchomości

Oddam/Zamienie

Ogłoszenia Odzież

Rolnictwo

Rolnictwo

Sportowe

Sportowe

Telefony i akcesoria

Usługi i Firmy

Praca Agencja marketingowo-sprzedażowa ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE !!! 2021-05-14
Mazowieckie, Warszawa

Opis

Jesteśmy firmą marketingową w centrum Warszawy, z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym. Poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań, a kreatywność nie jest jej obca. Od kilkunastu lat w Polsce świadczymy usługi z zakresu marketingu i sprzedaży w wielu dziedzinach.

Rozpoczynając z nami współpracę będziesz odpowiedzialny/a m.in. za wdrażanie działań marketingowych oraz kontakt z klientem.

10 lat doświadczenia w podobnej branży? Nie u nas! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty,
  • z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych zadań,
  • jesteś ukierunkowany/a na osiąganie określonych celów,
  • jesteś komunikatywny i masz pogodne usposobienie,
  • chcesz się ciągle rozwijać.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • współpraca przy kampaniach promocyjnych,
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • osiąganie wyznaczonych celów,
  • aktywny udział w szkoleniach i kursach,
  • rzetelne nadzorowanie powierzonych zadań.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z ekstra bonusami - zawsze na czas :),
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • ciekawe szkolenia,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
  • konkursy, imprezy integracyjne.

Więc jeśli;

  • lubisz być doceniany,
  • nie lubisz stać w miejscu,
  • kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność,
  • jesteś systematyczny/a i przedsiębiorczy/a -

chcemy się z Tobą spotkać! Nie czekaj - wyślij swoje CV

Ocena: 0
Wyświetleń: 281 Dodał(a): gritgroup
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
Aby wysłać widomość zaloguj się
Komentarze

Portal ogłoszeń